Hakkımızda


Temelleri 1974 yılında kurulan Murat Cam’a dayanan Trakya Yapı ve Cam 40 yılı aşkın süredir cam sektöründe üstün kalite ve hizmet anlayışıyla ön plana çıkmaktadır.

1992 yılında Trakya Cam ve Plastik Doğrama Sanayi ve Ticaret A.Ş. ortaklığı ile toptan cam üretim, satış ve pimapen üretimi yapan firmamız 2005 yılı itibari ile Trakya Yapı ve Cam San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak yapılanmıştır.

Trakya Yapı ve Cam yıldan yıla artan birikimleri ve misyon edindiği devamlı gelişme anlayışı ile sektördeki yerini sağlamlaştırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul Haramidere’deki yenilenen 4000 m2 alanı kapsayan fabrikamızda çağın en modern bilgisayar ve üretim teknolojileri kullanılarak uzman ve tecrübeli kadromuzla “üstün kalite ve üstün hizmet” anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Yoğun olarak giydirme cephe camları, Şişecam yetkili üreticisi olarak her çeşit ısıcam üretimi, temperli cam, lamine cam satışı yapan firmamız alüminyum ve pencere sistemleri, kış bahçesi, cam balkon, otomatik kapı, kepenk, panjur, küpeşte ve ofis bölmeleri uygulamaları ile de sektöre hizmet etmektedir.

Müşterilerimizin yalıtım, güneş kontrol,emniyet, gürültü kesme, dekorasyon gibi farklı ihtiyaçlarına zengin ürün portfolyosu ile cevap vermektedir.